NORWOOD s.r.o., Dobranov 149, 470 01, Česká Lípa
+420 777 974 720    

Stavebnice

nabídka

Realizace menších staveb je z důvodu relativně snadné montáže možná svépomocí. Dle návodu může stavbu realizovat i zručný laik.

V případě STAVEBNICE jsou panely dodány již nařezané dle projektu včetně otvorů na okna a dveře. S panely jsou dodány vodící segmenty, spojovací materiál a montážní dokumentace. V případě zájmu lze dodat i materiál na konstrukci krovu bez střešní krytiny. Tímto vznikne hrubá stavba, která lze založit na připravenou základovou betonovou desku (rodinné domy), na samostatném rámu (obytné nebo stavební buňky) nebo na pilotech (v případě přístaveb garáží na zámkové dlažbě nebo ostatních zahradních domků a chatek).

V každém případě je nutné založit vodící fošnu tak, aby sloužila jako vodící segment a zaručovala vodorovné a přímé vedení budoucích stěn objektu. Následně lze přistoupit ke stavbě základního panelu. Tento panel určí projektant v projektu stavby.

Lze zapůjčit kotvící pomocné konstrukce, které zaručí správné vyvážení základního panelu tak, aby byl panel osazen kolmo a mohli se na něj navazovat další stavební dílce.    

Po osazení základního panelu se postupně přikládají nosné trámky střídavě s dalšími segmenty.

Stavební postup je opravdu jednoduchý a obvodová stavba se dá postavit ve velmi krátké době.  Panely se postupně svazují předem připravenou pozednicí, která zaručí správné rozložení zátěže střechy.

Nakonec se vše pečlivě přišroubuje vruty a případně se může začít vnitřním uspořádáním příček. Postup montáže příček je obdobný jako u obvodového zdiva. Příčky se zakládají na vodící liště, přikládají se spojovací trámky a opět se svazují horní fošnou.

Na takto připravenou stavbu se osadí libovolná střecha a hrubá stavba je hotova.

Návod na montáž

V případě zájmu lze zajistit technickou pomoc při výstavbě a proškolení zájemců o montáž PUR panelů a to ve spolupráci se spol. ICONA capital spol. s r.o., která zajišťuje další doplňkové služby jako je např. prováděcí projektová dokumentace, výpisy materiálu potřebného pro danou stavbu s veškerými stavebními komponenty a příprava staveb.

Takovouto stavebnici lze vyrobit na základě Vámi dodaného projektu. Jsme schopni také zajistit projektanta, který stavbu navrhne dle Vašich požadavků. Můžete si také vybrat z projektů nabízených na klíč.

Pro nezávaznou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat.

Icona Capital s.r.o.adSYSTEMRimado s.r.o.